تجلیل فرماندار دشتستان از پرسنل اورژانس ۱۱۵ آب پخش+تصاویر
تجلیل فرماندار دشتستان از پرسنل اورژانس ۱۱۵ آب پخش+تصاویر

فرماندار دشتستان با حضور در پایگاه اورژانس 115 جاده ای آب پخش از مسئول و پرسنل این مرکز تجلیل کرد.

فرماندار دشتستان با حضور در پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده ای آب پخش از مسئول و پرسنل این مرکز تجلیل کرد.

به گزارش ندای جنوب؛فرماندار دشتستان صبح امروز بمناسبت ۲۶ شهریورماه روز اورژانس با حضور در پایگاه اورژانس جاده ای آب پخش ضمن دیدار و گفتگو با پرسنل از آنها تجلیل کرد.

فرماندار دشتستان در سخنانی با تبریک روز اورژانس اظهار داشت:همراهی همیشگی و کوشش های شبانه روزی پرسنل شریف اورژانس در سراسر کشور  به ویژه در بحران های پیاپی نشانی از تعهد و دلبستگی این عزیزان به وظیفه خطیر و مقدس نجات جان انسان ها است.

فتح الله نوروزی افزود:علاوه بر آن، در این ایام نیز سنگینی بار انتقال بیماران مشکوک به کرونا، علی رغم خطرات و احتمال بالای آلودگی، یکی از دوران های طلایی ایثارگری پرسنل اورژانس می باشد که به حق شایسته قدردانی بوده و باور من این است که مردم شریف شهرستان نیزقدر این ایثارگری ها را به خوبی می دانند.

وی تصریح کرد:طبق آیه شریف قرآن هر کس جان یک نفر را نجات دهد مثل آن است که جان همه مردم را نجات داده است و پرسنل شریف اورژانس اجر و قرب بالایی نزد خداوند بزرگ و بندگان خدا دارند.

فرماندار دشتستان بیان داشت:قطعا پرسنل شریف اورژانس مشکلاتی هم دارند و اینجانب نیز پیگیری هایی در این زمینه داشته ام و انشالله امید است در آینده ای نه چندان دور شاهد ارتقای معیشت این عزیزان باشیم.

لازم به ذکر است در این بازدید، زراعتگر معاون سیاسی اجتماعی فرماندار،سرهنگ آراوند فرمانده انتظامی دشتستان،مهندس تنگ ارمی بخشدار آب پخش،مهندس مهرآوران شهردار آب پخش،ترک زاده از شبکه بهداشت دشتستان،رستمی مسئول خدمات جامع سلامت آب پخش فرماندار دشتستان را همراهی کردند.