لایروبی کانال های انتقال آب در شبکه آبیاری تنگستان+تصاویر
لایروبی کانال های انتقال آب در شبکه آبیاری تنگستان+تصاویر

مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری وزهکشی استان بوشهر از لایروبی کانال های گلستان و دهمیان در شبکه آبیاری تنگستان  به طول  ۱۰ کیلومتر خبرداد. به گزارش ندای جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهر،روح اله محمدی با اعلام خبر فوق افزود: کانال های شبکه […]

مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری وزهکشی استان بوشهر از لایروبی کانال های گلستان و دهمیان در شبکه آبیاری تنگستان  به طول  ۱۰ کیلومتر خبرداد.

به گزارش ندای جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهر،روح اله محمدی با اعلام خبر فوق افزود: کانال های شبکه تنگستان که به علت انباشت رسوبات ونیز به علت عبور از سطح شهرحجم زیادی از زباله های ناشی از عوامل انسانی مانع جریان سریع آب و هدررفت آب در شبکه می گردید به صورت دستی لایروبی و با لایروبی کف کانال بستر لازم جهت آبیاری نخیلات پس از برداشت محصول فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهراذعان داشت : جلب رضایت باغداران و ایجاد زمینه لازم جهت همکاری و مشارکت آنان در توزیع عادلانه آب از اهداف این شرکت است .وی انجام خدمات مطلوب را مستلزم پرداخت به موقع آب بهاء از سوی باغداران برشمرد و همکاری باغداران را در این مهم خواستار شد.