معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد
معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد.

به گزارش ندای جنوب؛دکتر یحیی رضایی در گفت‌وگو با روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: بر اساس بررسی به‌عمل‌آمده توسط ستاد مرکزی مبازره با قاچاق کالا و ارز و اعلام نتایج ارزیابی پیشرفت برنامه جامع پیشگیری و تشدید مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور طی سال ۹۸ و مقایسه آن با سال ۹۷ بر پایه ۳۰ شاخص عملکردی استان بوشهر برای دومین سال پیاپی رتبه برتر کشوری را کسب کرد.


وی تصریح کرد: برابر با ارزیابی صورت گرفته استان بوشهر برای دومین سال متوالی جزو استان‌های برتر در حوزه پیشرفت عملکرد پیشگیری و مبارزه با کالاهای سلامت محور و همچنین رصد کامل طرح رهگیری در حوزه دارو و مکمل، نظارت و پیگیری طرح شناسه گذاری لوازم آرایشی بهداشتی، مواد غذایی و ملزومات پزشکی حائز رتبه برتر کشوری شد که از نقاط قوت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به شمار می‌رود.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: این موفقیت مرهون عملکرد مثبت و گزارش دهی مناسب و اقدامات مناسب و لازم توسط کارشناسان و دست‌اندرکاران این حوزه در سال گذشته است که مورد تقدیر ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق و ارز کشوری و مسئولانی ارشد استانی قرار گرفتند.