پروژه کمربندی آب پخش غیر ایمن و آسیب جدی به محیط زیست و معیشت شهروندان آب پخشی وارد می کند
پروژه کمربندی آب پخش غیر ایمن و آسیب جدی به محیط زیست و معیشت شهروندان آب پخشی وارد می کند

نماینده مردم در شورای شهر آب پخش گفت:پروژه کمربندی آب پخش غیر ایمن و آسیب جدی به محیط زیست و معیشت شهروندان آب پخشی وارد می کند

 نماينده مردم در شوراي اسلامي شهر آب پخش در واکنش به انتشار خبري مبني بر اجراي پروژه غيرايمن كمربندي آب پخش در بستر رودخانه و اراضي نخيلاتي كه آسيب جدي به محيط زيست و وضعیت معیشت شهروندان آب پخشی وارد خواهد نمود ابراز تاسف و مطرح نمود:نهايت این اقدام غیر کارشناسی به كوچك نمودن سفره شهروندان خودكفاي آب پخش و تضعیع تمام حقوق مکتسبه همشهریان منجر مي شود.


دكتر بهرنگ عباسي در ادامه افزود:خدمت همشهريان گرامي معروض ميدارم كه اجراي اين پروژه غير كارشناسي و غير ايمن و ضد محيط زيست و ضد منافع مردم آب پخش بنا بر نظر کارشناسان در راستای بررسی پیامدهای منفی اجتماعی و امنیتی آن و اهمیت حفاظت از محیط زیست قابليت اجرا را نخواهد داشت. چراكه اصلي ترين شاخصه اجراي پروژه هاي عمراني در هر منطقه طبق اصول علمي بايد از سه ركن ايمني،زيبايي و اقتصاد تبعیت نماید که این مهم از عناصر مفقوده مصاحبه بیان شده می باشد.
عباسي بيان كردند: بنابر بيانات مقام معظم رهبري بعد از واقعه دروازه قرآن شيراز و حادثه سيلاب پل دختر در جمع مسئولين اجرايي كشور مبني بر توقف پروژه هاي در دست اقدام و ساير پروژه هاي بدون پيوست زيست محيطي و اجرا در بستر رودخانه ها و به پیرو آن در جلسه هیات دولت تاكيد بر بيانات مقام معظم رهبري؛ انتشار و بيان اين چنين اخبارهاي جز ايجاد تشنج در بين مردم هر شهر و ايجاد تنش در ميان شهرها چه ارزش و هدفي با توجه به انتخابات بسیار حساس خردادماه۱۴۰۰ می تواند داشته باشد.

 

وی در پایان افزود:از مقامات مربوطه خواستاريم از تضعيع حقوق شهرورندان آب پخش و حيف ميل اموال عمومي جداً خوداري نمايند و به همشهریان گرانقدر قول میدهیم تا آخرین نفس حافظ حقوق حقه شما باشیم.